2018-09-03
Inauguracja roku szkolnego 2018/2019

3 września o godzinie 9:00 w Szkole Podstawowej w Ostrowicach zabrzmiał dzwonek, który rozpoczął nowy rok szkolny. Podczas tej wyjątkowej uroczystości Pani Dyrektor pasowała naszych najmłodszych milusińskich na UCZNIÓW KLASY PIERWSZEJ, którą poprowadzi Pani Barbara Osóch.

Przywitano też nowych nauczycieli: Panią Dagmarę Bany (edukacja wczesnoszkolna) oraz Pana Krzysztofa Wójciaka (historia i wiedza o społeczeństwie). Z urlopu macierzyńskiego powróciła Pani Mirela Bany.

Tego dnia nie zabrakło ciepłych słów i życzeń oraz listu od Minister Edukacji narodowej.

Wszyscy w wesołych nastrojach rozpoczęli czas nauki i pracy.