2018-09-15
SPORTOWA SOBOTA W OTRZEPIE

15 września 2018 r.  jedenaścioro uczniów naszej szkoły wzięło udział w   ,,Biegu Wilczym Tropem”. Impreza została zorganizowana przez Stowarzyszenie Nasza Świerczyna. Wszyscy bardzo dzielnie pokonali dystans przewidziany dla swojej grupy wiekowej.  Trójka  z nich uplasowała się na podium:

Natalia Fijałkowska II miejsce

Gabriela Sech III miejsce

Aleksander Sech II miejsce

Po małej regeneracji sił uczniowie wyruszyli  na pięciokilometrowy marsz nordic walking. I tu także wszyscy spisali się na medal  pokonując wymagany dystans. Każdy otrzymał  pamiątkowy medal a zwieńczeniem sportowego dnia było ognisko z  kiełbaskami.

W imprezie wzięła udział grupa rodziców, która pomogła w organizacji dojazdu i to dla nich składamy  serdeczne podziękowania .

Ze sportowym pozdrowieniem

Mirela Bany