2018-09-21
Tęczowa Olimpiada

21 września 2018r. grupa uczniów naszej szkoły wraz z opiekunami p. Małgorzatą Budziszewską oraz p. Mirelą Bany wzięła udział w IV edycji ,,Tęczowej Olimpiady” zorganizowanej przez Ośrodek Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczy w Gudowie.

W imprezie wzięło udział około 250 osób a dzieci mogły spróbować swoich sił konkurencjach  sportowych zorganizowanych przez opiekunów ośrodka.  Olimpiada miała charakter  integracyjny, dlatego nie było w niej przegranych i każdy został nagrodzony pamiątkowym medalem .

M. Bany