2018-10-05
Europejski Dzień Języków Obcych

Dnia 05.10.18 odbył się Europejski Dzień Języków Obcych. Klasy I-VI miały za zadanie ubrać się w wylosowane wcześniej kolory danych państw europejskich.

Zwycięzcami zostały klasy V oraz II. Dla klas VII-III gimnazjum odbył się quiz ze znajomosci języka angielskiego oraz języka niemieckiego. Zwycięzcami quizu zostali: Wiktoria Wiśniewska, Aleksander Sech kl. VII, Filip Michalski kl. VIII oraz Aleksandra Bochniarz, Kaja Kwasniewska, Oliwia Michalska kl. III gim. Zwycięzcą serdecznie gratulujemy!!!