2018-10-26
Turniej "Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku"

W piątkowy poranek 26 października 2018 r. grupa ponad czterdziestu uczniów wraz z nauczycielami udała się do Drawska Pomorskiego na turniej  piłkarski  "Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku”.

W rozgrywkach wzięły udział  zespoły z Drawska Pomorskiego, Złocieńca, Czaplinka oraz Kalisza Pomorskiego.  Naszą szkołę reprezentowały cztery zespoły w dwóch kategoriach wiekowych U- 10 i U-12 chłopcy i dziewczęta. Tym razem pogoda sprawiła nam niespodziankę i na niebie pojawiło się piękne słoneczko, które dodawało nam wiele pozytywnej energii. Wszyscy bardzo dzielnie walczyli z rywalami ale niestety tylko jeden zespół awansował do etapu wojewódzkiego, który odbędzie się w kwietniu 2019 r.

M. Bany