2018-12-21
Jasełka w naszej szkole!!!

Dnia 21.12.2018r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Ostrowicach przedstawili Jasełka Bożonarodzeniowe przygotowane pod opieką pani Renaty Krynickiej .

Pięknie zaprezentowali się uczniowie klasy II wykonując na dzwonkach kolędę pt. „Wśród nocnej ciszy”. Uczniów do występu przygotowała wychowawczyni klasy pani Małgorzata Budziszewska.

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy uczniom, rodzicom oraz przyjaciołom szkoły zdrowia i wszelkiej radości

dyrektor,

grono pedagogiczne