2019-01-25
Zabawa karnawałowo – walentynkowa

25 stycznia 2019 r. o godzinie 16.00 uczniowie naszej szkoły rozpoczęli dyskotekę karnawałowo – walentynkową, która  była zwieńczeniem pierwszego semestru nauki. Zabawa została zorganizowana przez uczniów VIII klasy, którzy przygotowali dla młodszych kolegów i koleżanek wiele ciekawych konkursów i zabaw. Jednym z najbardziej wyczekiwanych był oczywiście ten na najciekawsze przebranie. Komisja miała nie lada problem, gdyż bardzo liczna grupa uczniów włożyła wiele pracy w przygotowanie swojego stroju i wszystkie wyglądały bardzo efektownie. Wyboru trzeba było dokonać i po bardzo trudnych i burzliwych obradach postanowiono nagrodzić: Amelię Chłędowską (I miejsce – strój lajkonika) , Natalię Jasińską (II miejsce – strój mleko łaciate) oraz Julię Losekoot  (III miejsce – strój czarownicy).  Wybór pierwszej trójki był bardzo trudny dlatego komisja postanowiła przyznać wyróżnienia dla: Gabrieli Bochniarz , Natalii Losekoot a także Zuzanny Pusz. Bardzo miłym zaskoczeniem okazała się grupa uczniów z VII klasy, która przygotowała zabawny skecz o rodzince, który rozbawił wszystkich uczestników imprezy.

Zabawa trwała do godziny 20.00 a wszyscy świetnie się bawili.  W tych radosnych nastrojach udali się na długo wyczekiwane ferie zimowe.

M. Bany