2019-04-03
Edu Room Matematyczny

W marcu świętowaliśmy Dzień Liczby PI. Z tej okazji p. Marta Grochowska przygotowała "Pokój zagadek". W akcji wzięło dokładnie 50 uczniów = 13 zepołów. Wszyscy z ogromnym zaangażowaniem rozwiązywali kolejne łamigłówki. Musieli sobie poradzić z presją czasu, bo dla najlepszych przewidziane zostały niespodzianki. Dziękujemy Radzie Rodziców za zasponosorowanie nagród.

Matematyka wcale nie musi być nudna... Przypominamy, że rok 2019 został ogłoszony ROKIEM MATEMATYKI.

Wkrótce ogłoszenie wyników.