2019-04-30
"Apel z okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja"

W miniony wtorek uczniowie naszej szkoły mogli przybliżyć sobie wiadomości związane z uchwaleniem Konstytucji 3 Maja. O tym, że była to pierwsza Konstytucja w Europie i druga na świecie przypomniała młodzież z 3g, która przygotowała montaż słowno-muzyczny pod kierunkiem pani Elżbiety Kozłowskiej i pani Renaty Krynickiej. Ten wyjątkowy apel był też dobrą okazją do nagrodzenia tych uczniów, którzy brali udział w zmaganiach sportowych, matematycznych i recytatorskich. Serdecznie gratulujemy!