2019-05-22
Turniej piłki nożnej w Mielenku

22 maja 2019 r. 15 osobowa grupa uczniów naszej szkoły odpowiedziała na zaproszenie Szkoły w Mielenku  i wzięła udział w turnieju piłki nożnej dziewcząt i chłopców. Spotkanie rozpoczęła pogawędka profilaktyczna z przedstawicielami drawskiej komendy policji na temat narkotyków i dopalaczy. Funkcjonariuszki przybliżyły uczniom skutki zażywania substancji psychoaktywnych oraz przedstawiły ich nieodwracalne konsekwencje dla naszego organizmu. Po spotkaniu przyszedł czas na rozgrywki w piłkę nożną. Zarówno chłopcy jak dziewczęta godnie reprezentowali naszą placówkę. Każdy mecz dostarczył wielu emocji zarówno tych pozytywnych jak i tych mniej przyjemnych.  Turniej rozegrano systemem ,,każdy z każdym” a naszymi rywalami byli uczniowie ze  szkoły z Nowego Worowa, Nętna oraz Mielenka. Ostrowickie drużyny uplasowały się następująco: IV miejsce dziewczęta oraz na III miejsce chłopcy. Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe puchary.

Zawodnikom gratulujemy ogromnego ducha walki i życzymy powodzenia w następnych sportowych potyczkach!

Ze sportowym pozdrowieniem!

M. Bany