2019-09-02
Inauguracja roku szkolnego 2019/2020

Dziś o godzinie 9:00 w Ostrowicach zabrzmiał dzwonek, który zapoczątkował rok szkolny 2019/2020. To wyjątkowy czas, ponieważ w naszych murach nie będziemy gościć już gimnazjalistów. Również wśród grona pedagogicznego nastąpiły pewne zmiany. Punktem przedszkolnym będzie opiekowała się pani Katarzyna Olszak, a po krótkiej przerwie do Ostrowic powrócili pani Irena Siwińska-Myszka oraz pan Kamil Bielski.
Wychowawstwo obejmują następujący nauczyciele:
punkt przedszkolny- Katarzyna Olszak
przygotowanie przedszkolne- Edyta Gmernicka
klasa I SP- Karolina Albin
klasa II SP- Dagmara Bany
klasa III SP- Małgorzata Budziszewska
klasa IV SP- Marta Grochowska
klasa V SP- Bogusław Bosiacki
klasa VI SP- Katarzyna Bujacz
klasa VII SP- Katarzyna Pluta
klasa VIII SP- Renata Krynicka
Pierwszy dzień w szkole to także czas zmian, wakacyjnych wspomnień oraz życzeń.
Wszystkim uczniom i ich rodzicom oraz pracownikom szkoły życzymy wielu sukcesów!