2019-10-11
Apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej

11 października br. w Szkole Podstawowej w Ostrowicach odbył się apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Ten wyjątkowy dzień to święto nauczycieli, pracowników niepedagogicznych szkoły i uczniów. Piękna życzenia usłyszeliśmy od pani Elżbiety Kozłowskiej, pani Magdaleny Zarębskiej- Kuleszy oraz pana Krzysztofa Czerwińskiego.
Dzień Edukacji Narodowej to także czas wynagradzania tych, którzy z pełnym oddaniem pracują dla dobra dzieci-uczą i wychowują ich. W tym roku wyróżnieni zostali pani Marta Grochowska, pani Mirela Bany, pani Małgorzata Budziszewska oraz pan Bogusław Bosiacki.
Po części oficjalnej uczniowie naszej szkoły zaprezentowali słowno-muzyczny montaż, który przygotowali pod kierunkiem pani Renaty Krynickiej i pani Małgorzaty Budziszewskiej. Był bardzo wzruszający, bo wzięły w nim udział także przedszkolaki. Swoim tańcem zrobiły furorę. Występ zakończył się wręczeniem kwiatów wszystkim pracownikom placówki.
Życzeniom i podziękowaniom nie było końca!