2019-10-23
"Dziecko naszym wspólnym dobrem – przeciw przemocy wobec dzieci” - konkurs plastyczny

Dnia 23 października 2019r. w sali narad Starostwa Powiatowego w Drawsku Pomorskim miało miejsce uroczyste rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu plastycznego pn. ,,Dziecko naszym wspólnym dobrem – przeciw przemocy wobec dzieci” organizowanym przez Stowarzyszenie FILAR w Drawsku Pomorskim.
Wręczenia dyplomów i nagród rzeczowych dokonał Starosta Stanisław Cybula.
Naszą szkołę w konkursie reprezentowały dzieci z oddziału przedszkolnego – klasa ,,0”:
Wiktor Lebiecki – I miejsce,
Zofia Olszak - II Miejsce,
Aleksander Małocha – wyróżnienie,
Jan Grochowski – wyróżnienie.
Zachęcamy do obejrzenia wystawy prac dzieci, która udostępniona jest zwiedzającym w sali narad Starostwa Powiatowego do 06.11.2019r.