2020-01-06
Jasełka w kościele

W poniedziałek 6 stycznia w święto Objawienia Pańskiego w Kościele Parafialnym w Ostrowicach, grupa utalentowanych uczniów naszej szkoły przedstawiła Jasełka. W pięknie udekorowanej świątyni, wśród blasku świec i choinek, mali aktorzy odtworzyli wydarzenia sprzed 2000 lat.
Ta szczególna noc została nam przybliżona przez Aniołów, skromnych pasterzy, potężnego i okrutnego króla Heroda, Mędrców ze Wschodu i podstępnych diabłów.
Przedstawienie zgromadziło w świątyni wielu parafian, głośno oklaskujących młodych wykonawców. Wspólne kolędowanie to już tradycja, która łączy pokolenia.
Dziękujemy Księdzu Proboszczowi Andrzejowi Góreckiemu za oprawę muzyczną, Pani Renacie Krynickiej za przygotowanie dzieci oraz młodym aktorom, którzy poświęcili swój czas
i zaprezentowali swoje talenty.