2020-01-07
Finał konkursów

W nawiązaniu do Świąt Bożego Narodzenia, nagrodzono dzieci, które aktywnie wzięły udział
w konkursach i akcjach charytatywnych organizowanych w naszej szkole. Nagrody zostały ufundowane przez Radę Rodziców, której przewodniczy pani Katarzyna Olszak.
- Konkurs na własnoręcznie wykonaną ozdobę lub kartkę świąteczną ( organizator Krynicka Renata ), wyróżnienia otrzymali : Hania Kaziszyn, Zuzanna Samoćko i Gabriela Mroczek.
- Konkurs wiedzy na temat Świąt Bożego Narodzenia ( organizator Katarzyna Bujacz ) Wyróżnienia: Kornelia Duda, Wiktoria Wiśniewska, Amelia Knach i Dominika Mroczek.
- Akcja charytatywna, zbieranie nakrętek dla chorej Oli ( organizator Katarzyna Olszak ) nagrodzona została klasa II, która najwięcej nazbierała nakrętek.
GRATULACJE !