2020-01-20
Ortograficzne potyczki

Właśnie zakończył się  pierwszy etap konkursu na najładniejszy zeszyt do języka polskiego. Tym razem rywali zdeklasowała uczennica klasy V-Natalia Jasińska. Serdecznie gratulujemy i już teraz zapraszamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w edycji wiosennej.
Tymczasem zachęcamy odważną młodzież uczącą się w naszej szkole do sprawdzenia swoich umiejętności w "Potyczkach ortograficznych". Konkurs odbędzie się 7 lutego. Zapisy do 5 lutego u p. Katarzyny Bujacz. Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody.