Szkoła Podstawowa w Ostrowicach zaprasza na swoją stronę internetową!
Szkoła Podstawowa
w Ostrowicach
 
Aktualności
2020-02-28
Konkurs "Drawsko dawniej i dziś"
Tekst

„ Szkoła-historia i teraźniejszość ” pod takim hasłem dnia 28.02.2020 roku    w SP nr 1 w Drawsku Pomorskim, odbyła się XXI edycja konkursu    „ Drawsko dawniej i dziś „
Uczniowie naszej szkoły próbowali swoich sił w różnych kategoriach. Sukcesem okazał się występ uczennic klasy V, Darii Burakowskiej i Kornelii Dudy, uczennice zdobyły II miejsce w kategorii muzycznej . Tekst do piosenki
„ Szkoła w Ostrowicach „ dziewczęta napisały i zaśpiewały wspólnie.
W konkursie wiedzy o obrońcach Westerplatte i Henryku Sucharskim, nasza szkołę reprezentowali uczniowie klasy VIII - Wiktoria Wiśniewska, Aleksander Sech i Jarosław Książek,  zdobywając V miejsce.
Konkurs literacki przyniósł sukces uczennicy klasy V - Julii Losekoot, która otrzymała wyróżnienie za wiersz „ Moja szkoła ”.
Konkurs plastyczny to nagroda dla uczennicy klasy III - Martyny Krynickiej, która zdobyła II miejsce oraz wyróżnienie dla Zuzanny Samoćko uczennicy klasy II.  GRATULACJE !

Zdjęcia
Filmy
Używamy cookies i podobnych technologii w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.