Szkoła Podstawowa w Ostrowicach zaprasza na swoją stronę internetową!
Szkoła Podstawowa
w Ostrowicach
 
Aktualności
2020-03-24
Rysunek dla bohatera
Tekst

Drodzy rodzice a w szczególności dzieci,

Szczeciński policjant kom. Michał Kurdziel z KWP w Szczecinie wpadł na oryginalny pomysł docenienia tych, którzy z powodu pracy nie mogą pozostać w swoich domach. Na portalu FB założył grupę "Rysunek dla bohaterów (Drawing for the heroes)".  
"Wykonajcie rysunek związany z pracą osób, które troszczą się o nasze bezpieczeństwo: policjantów, strażaków, ratowników medycznych, lekarzy, pielęgniarek, żołnierzy, funkcjonariuszy SG i innych służb. Narysujecie kolorowe obrazki i przyklejcie je w oknie Waszego domu. Niech to będzie znak, że wspieracie tych, którzy będą teraz szczególnie zaangażowani w walkę z groźnym wirusem. Nie zapominajcie również o cichych bohaterach: pracujących w sklepach, wywożących śmieci, kierowcach autobusów i wielu innych, bez których nasze życie byłoby o wiele cięższe. Z Koleżankami i Kolegami będziemy wypatrywać tych rysunków w waszych oknach" 
Zachęcamy was  do twórczego wykorzystania wolnego czasu, a także pochylenia się i uwrażliwienia na osoby, które wykonując swoją pracę są szczególnie narażone w obecnej sytuacji. Prace udostępniajcie na grupie "Rysunek dla bohaterów (Drawing for the heroes)" oraz na stronie internetowej naszej szkoły (zakładka Rysunek dla bohaterów).


Pozdrawiamy was cieplutko
                                                                      #Zostań w domu

Zdjęcia
Filmy
Używamy cookies i podobnych technologii w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.