Szkoła Podstawowa w Ostrowicach zaprasza na swoją stronę internetową!
Szkoła Podstawowa
w Ostrowicach
 
Aktualności
2020-06-26
Koniec roku szkolnego
Tekst

Szanowni Państwo Rodzice i Drodzy Uczniowie.


Zakończyliśmy rok szkolny 2019/2020. Był to wyjątkowy  rok, zwłaszcza drugi semestr. Musieliśmy zmierzyć się bardzo trudnym zadaniem, jakim było nauczanie zdalne. Dziękuję wszystkim uczniom, którzy sumiennie i z zaangażowaniem realizowali wraz z nauczycielami program nauczania.
Dziękuję również Państwu Rodzicom za Waszą pomoc w tym trudnym czasie. Dzięki niej uczniowie poradzili sobie ze zdalnymi lekcjami.
Serdecznie gratuluję uczniom klasy ósmej  - ukończenia Szkoły Podstawowej i życzę  sukcesów w nowych szkołach ponadpodstawowych. Gratuluję również wszystkim pozostałym uczniom promocji do następnej klasy.
Szczególne gratulacje należą się uczniom, którzy  uzyskali średnią ocen minimum 4,75 i co najmniej bardzo dobre zachowanie i otrzymali promocję z wyróżnieniem. Mamy wśród naszych uczniów również laureatów stypendiów naukowych i sportowych. Serdecznie wszystkim gratuluję.
Listę nagrodzonych uczniów przedstawimy podczas apelu na rozpoczęcie roku szkolnego w dniu 01.09.2020 r.
Przed nami czas wakacji. Pamiętajmy, że epidemia koronawirusa nie zakończyła się i ludzie nadal chorują. Zachowujmy obowiązujące zasady bezpieczeństwa, tak abyśmy mogli spotkać się wszyscy we wrześniu w szkole. Życzę Wam udanych wakacji i wielu niezapomnianych wrażeń.
Dobrze i bezpiecznie bawcie się, odpoczywajcie i uważajcie na siebie.


                                        Dyrektor  szkoły

Filmy
Używamy cookies i podobnych technologii w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.